ماتریکس ، matrix

آموزش ماتریکس در طراحی جواهر

آموزش ماتریکس ( Matrix ) : تکنولوژی رو به رشد، نقش مهمی را در طراحی و فروش طلا و جواهر بر عهده دارد و
نرم افزار ماتریکس نیز به عنوان یک نو آوری در این عرصه نقش مهمی را در طراحی جواهرات بی نظیر و چشم نواز ایفا می کند.
ماتریکس یکی از خلاقانه ترین نرم افزارها در زمینه جواهر سازی می باشد که با
استفاده از آن می توان طراحی جواهرات به صورت سه بعدی و بسیار زیبا را در
زمان کوتاهی انجام داده و آن را در قالب یک فایل خروجی نهایی برای تولید عرضه نمود.

 گفتگو با هنرجوی رشته ماتریکس تصویرگران پویا اندیش

 

ابزارهای ماتریکس و خلاقیت

ابزارهای موجود در نرم افزار ماتریکس فرایندهای مربوط به بازاریابی، طراحی، قیمت گذاری و تولید جواهرات را بسیار آسان گردانیده است.
استفاده از نرم افزار ماتریکس در جواهرسازی فرصت مناسبی را برای طراحی جواهرات بسیار زیبا فراهم می آورد.
طراحان جواهر با استفاده از نرم افزار ماتریکس در طراحی های خود، می توانند از این
تکنولوژی در جهت شکوفایی استعدادها و خلاقیت های هنری در این زمینه بهره مند گردند.

ورود به بازار کار با ماتریکس

آموزش ماتریکس برای طراحی جواهرات یکی از مناسب ترین راه ها برای ورود به بازار کار و
کسب در آمد می باشد؛ زیرا نرم افزار ماتریکس یک فن آوری برتر در زمینه جواهرسازی محسوب می شود.
که جواهرسازان و طراحان بسیاری در سراسر جهان این نرم افزار را مورد استفاده قرار می دهند.

با استفاده از ابزارهای موجود در نرم افزار Matrix می توان
طراحی سه بعدی و خلاقانه جواهرات را به بهترین نحو ممکن انجام داد.
طراحی های ایجاد شده به وسیله نرم افزار Matrix بسیار نزدیک به واقعیت می باشند و
مدل های بسیار زیبایی را توسط ماتریکس می توان طراحی نمود.
فایل های نهایی طراحی شده توسط ماتریکس را می توان به عنوان فایل های خروجی
ذخیره نموده و در تولید جواهرات بسیار زیبا به عنوان محصول نهایی از این فایل ها استفاده نمود.

اهمیت آموزش ماتریکس در طراحی جواهرات

نرم افزار ماتریکس برای مدل سازی های سه بعدی و واقع گریانه در جواهر سازی کاربرد دارد و یکی از شناخته شده ترین نرم افزارها در میان طراحان طلا و جواهر به شمار می رود که با استفاده از آن می توان ایده های خلاقانه و مبتکرانه خود را در زمینه طراحی جواهر پیاده سازی نمود و به طرح های بسیار زیبایی در این زمینه دست یافت.

نرم افزار ماتریکس شامل تمام ابزارهای مورد نیاز برای طراحی طلا و جواهر می باشد و کتابخانه ای از تمام سنگ های قیمتی را دارا می باشد که با استفاده از ابزارهای موجود در این نرم افزار می توان سنگ ها را طبق الگوی مورد نظر در طراحی جواهرات مورد استفاده قرار داد. طراحی جواهر با استفاده از نرم افزار ماتریکس یک فرایند مدل سازی تعاملی است که سبب تبدیل ایده ها و طرح های ذهنی به یک طراحی ناب و بی نظیر می گردد و به ای ترتیب می توان با سرعت زیادی طراحی های منحصر به فردی را در زمینه جواهر سازی ارائه نمود.

ماتریکس نسبت به سایر ابزارهای موجود برای طراحی طلا و جواهر دارای امکانات بیشتر می باشد و به همین دلیل قدری پیچیده تر از سایر نرم افزار ها به نظر می رسد، اما آموزش ماتریکس در جواهرسازی، به پیشرفت فرد هنرمند و طراح جواهرسازی در این زمینه کمک بسیار زیادی می کند. نرم افزار ماتریکس کاربرد بسیار زیادی در طراحی و مدل سازی سه بعدی جواهرات دارد و با استفاده از آن می توان جواهرات کاملا منحصر به فردی را طراحی کرده و به تولید رساند.

در این بخش قصد داریم به بیان اهمیت آموزش ماتریکس در طراحی جواهرات و مزایای استفاده از این نرم بپردازیم:

طراحی های ظریف و واقع گرایانه با ماتریکس :

ماتریکس جواهرسازی نرم افزار بسیار مناسبی برای رندر کردن مدل های جواهرات می باشد که با استفاده از آن می توان تصاویر سه بعدی و واقعی از طرح مورد نظر را به دست آورد.
با استفاده از نرم افزار ماتریکس می توان طرح های ظریف و بسیار زیبایی را پیاده سازی کرد.
توسط نرم افزار ماتریکس در جواهر سازی می توان به میزان قابل توجهی در زمان مورد نیاز برای طراحی جواهرات صرفه جویی نمود و فرایند مدل سازی را کاملا حرفه ای به انجام رساند.
از طریق این نرم افزار همچنین می توان از انواع سنگ های جواهر برای زینت بخشیدن به جواهرات در طراحی ها استفاده نمود.

کتابخانه سنگ های قیمتی در نرم افزار ماتریکس :

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار ماتریکس در طراحی جواهرات، کتابخانه موجود در این نرم افزار است که سبب ایجاد انعطاف پذیری بیشتر در زمینه طراحی و پیاده سازی جواهرات می گردد.
نرم افزار ماتریکس سبب تسریع فرایند مدل سازی و طراحی جواهرات می گردد و با کسب مهارت در به کار بردن این نرم افزار و با استفاده از کتابخانه سنگ های قیمتی موجود در این نرم افزار می توان مصولاتی بسیار خارق العاده را طراحی نمود.

ایجاد طرح های خلاقانه و منحصر به فرد با نرم افزار ماتریکس :

ماتریکس یک نرم افزار کاربردی بسیار قدرتمند در زمینه طراحی جواهرات می باشد با استفاده از ابزار موجود در این نرم افزار می توان مدل های سه بعدی را به بهترین نحو ممکن طراحی نمود و در نهایت به مدل سازی جواهرات بسیار زیبا و چشم نواز پرداخت. ویرایش طرح ها در این نرم افزار را می توان توسط چند کلیک به روز رسانی نمود. توسط ابزار موجود در این نرم افزار می توان طرح های ابتکاری و سفارشی مورد نیاز مشتریان را ایجاد نمود و به این ترتیب در بازار رقابت، گوی سبقت را از دیگر جواهر سازان ربود و در این زمینه به موفقیت رسید.

افزایش بهره وری با Matrix :

ماتریکس یک نرم افزار منحصر به فرد با امکانات گسترده برای طراحی جواهرات بدیع تر و خلاقانه تر می باشد و با استفاده از طرح های یکپارچه ایجاد شده توسط این نرم افزار می توان میزان خلاقیت، رقابت و بهره وری را در زمینه طراحی جواهرات افزایش داد.

انیمیشن های سه بعدی طراحی شده توسط نرم افزار ماتریکس در جواهر سازی سبب ایجاد تعامل سازنده با طرح می گردد و پیش نمایش طرح های سه بعدی ایجاد شده توسط نرم افزار ماتریکس امکان بررسی طرح و رفع ایرادات احتمالی را فراهم می آورد و به این ترتیب می توان به آسانی مدل های مورد نظر خود را ویرایش نمود.

جواهرات سفارشی بسیار زیبا با ماتریکس :

نرم افزار ماتریکس در جواهرسازی را می توان برای تولید جواهرات سفارشی بسیار زیبا و بی نظیر استفاده نمود و به این ترتیب قبل از تولید نهایی محصول، می توان جواهرات مورد نظر مشتری را به صورت سه بعدی طراحی نموده و طرحی بسیار نزدیک به نمونه واقعی آن را پس از تأیید نهایی مشتری به تولید رساند.

صرفه جویی در زمان با طراحی در ماتریکس :

با استفاده از نرم افزار ماتریکس می توان طراحی های بسیار خارق العاده ای را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام داد. این نرم افزار ابزار مناسبی را برای طراحی های دقیق و بسیار هنرمندانه فراهم آورده است.
در واقع نرم افزار ماتریکس یک نرم افزار کاربردی و بسیار دقیق در زمینه طراحی طلا و جواهر می باشد.

بروز خلاقیت و استعدادها در ماتریکس :

نرم افزار ماتریکس فرصت مناسبی را برای طراحی سفارشی جواهرات فراهم می آورد. با بهره مندی از این نرم افزار می توان خلاقیت ها و استعدادهای فردی را شکوفا نمود و در نهایت جواهراتی بسیار چشم نواز و زیبا را طراحی نمود.

جذب مشتری با طراحی های ماتریکس :

با ایجاد طرح های متنوع و زیبا برای سنگ های قیمتی، می توان مشتریان زیادی را جذب نمود. بسیاری از مشتریان به دنبال جواهرات سفارشی می باشند و با استفاده از نرم افزار ماتریکس می توان طرح های دلخواه را پیاده سازی نمود و در صورت نیاز طرح ها را ویرایش نموده و تغییرات مورد نظر مشتری را انجام داد.
این ویژگی نرم افزار ماتریکس در جواهر سازی علاوه بر جذب مشتری، موجب صرفه جویی در زمان و هزینه های مربوط به طراحی جواهرات می گردد؛
زیرا در مرحله طراحی و بدون نیاز به پیاده سازی می توان طرح ها را مطابق نظر مشتریان پیاده سازی نمود.

مجموعه ابزارها و امکانات موجود در نرم افزار ماتریکس زمینه را برای طراحی جواهرات منحصر به فرد و ارائه الگوهای متنوع در این زمینه امکان پذیر می سازد.
با آموزش ماتریکس طراحی جواهر می توان مهارت خود را در زمینه طراحی طلا و جواهرات بسیار زیبا و خیره کننده افزایش داد و به این ترتیب در زمینه طراحی جواهر به موفقیت رسید.

آموزش ماتریکس جواهرسازی یکی از مناسب ترین راه ها برای کسب درآمد از طریق ایجاد طراحی های خلاقانه و منحصر به فرد جواهرات می باشد و توسط Matrix می توان خلاقیت و ایده های ناب خود در زمینه طراحی جواهر را واقعیت بخشید.

گواهی پایان دوره کلاس های ماتریکس

گواهی پایان دوره ی آموزش ماتریکس
به دو زبان فارسی و یک زبان منتخب از طرف هنرجویان این مرکز به نسبت کشور مورد نظرشان جهت تحصیل یا کار صادر می گردد ،
که این گواهی ترجمه شده به تایید قوه قضائیه می رسد و به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه در اختیار هنرجویان محترم قرار می گیرد.

نحوه ثبت نام دوره های آموزش ماتریکس :

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان و نیز برای ثبت نام و رزرو کلاس‌های آموزش ماتریکس با شماره تلفن های :

تلفن    ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲   یا  ۱۱۰ ۱۱۱ ۲۸  – ۰۲۱  تماس بگیرید .

آدرس   آدرس آموزشگاه آموزش ماتریکس

تهران ـ پاسداران – ابتدای گلستان سوم – ساختمان ۱۲۰ 

خوشحال می شویم پاسخگوی سوالات شما باشیم :

41 پاسخ
 1. شهاب تاجی
  شهاب تاجی گفته:

  چقدر خوب که فیلم از مصاحبه هنرجویان ماتریکس گذاشتید.
  موسسه پویااندیش در ایام نوروز باز هست؟

  پاسخ
 2. ashkan
  ashkan گفته:

  توضیحاتی در مورد نحوه برگزاری کلاس های طراحی جواهرات با ماتریکس بدید لطفا که چند جلسه هست و غیره ؟

  پاسخ
  • kati
   kati گفته:

   سلام و درود
   دوست عزیز برای اطلاع از شرایط ثبت نام حضوری و غیرحضوری تصویرگران پویااندیش لطفا تماس بگیرید. تلفن ها : ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ -۰۲۱
   موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
  • kati
   kati گفته:

   سلام درود
   دوره های آموزشی مرکز تصویرگران پویا اندیش حضوری و غیرحضوری برگزار میشود. لطفا برای آشنایی با این دوره های آموزشی مجازی اینجا کلیک کنید.

   پاسخ
  • kati
   kati گفته:

   سلام وقتتان بخیر
   دوست عزیز مرکز تصویرگران پویااندیش فقط یک شعبه در تهران دارد. شما میتوانید در دوره های از راه دور شرکت کنید.برای آشنایی با کلاس های مجازی نرم افزار های اینجا کلیک کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • kati
   kati گفته:

   سلام وقتتان بخیر
   کلاس های تخصصی و عمومی تصویرگران پویااندیش یک جلسه در هفته برگزار میشود.برای آشنایی با دوره های از راه دور لطفا اینجا کلیک کنید.
   موفق و موید باشید.

   پاسخ
  • kati
   kati گفته:

   سلام و درود
   آدرس آموزشگاه تصویرگران پویااندیش تهران – پاسداران – بالاتر از برج سفید – ابتدای گلستان سوم – بعد از رستوران چیتر برگر – ساختمان ۱۲۰ – طبقه دوم
   برای آشنایی با صفحه ی اینستاگرام جواهرسازی اینجا کلیک کنید.

   پاسخ
  • kati
   kati گفته:

   سلام و وقت بخیر
   دوره های نرم افزار ماتریکس در آموزشگاه تصویرگران پویااندیش یک ترم به صورت حضوری یا غیرحضوری به انتخاب هنرجو ،برگزار میشود.
   موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 3. sina S
  sina S گفته:

  من تازه میخوام وارد کار با نرم افزار ماتریکس بشم و کلاس های ماتریکس شرکت کنم می خواستم بدونم اصلا ارزشش را داره ؟

  پاسخ
  • kati
   kati گفته:

   سلام و درود
   دوست عزیز نرم افزار ماتریکس یکی از نرم افزارهای سه بعدی است که یکی از کاربردی های تخصصی آن طراحی طلا و جواهرات است. همانطور که میدانید صنعت طلا و جواهر بازار کار خوبی دارد.لطفا برای آشنایی با دوره های مجازی نرم افزار ماتریکس اینجا کلیک کنید ،و برای اطلاع از شریط ثبت نام آموزشگاه تصویرگران پویااندیش لطفا تماس بگیرید. تلفن ها : ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ -۰۲۱

   پاسخ
  • kati
   kati گفته:

   سلام و درود
   برای اطلاع از دوره های حضوری و از راه دور نرم افزار ماتریکس و تمام نرم افزار های تخصصی موسسه تصویرگران پویااندیش لطفا اینجا کلیک کتید. تلفن تماس ۰۵ ۰۵ ۵۸ ۲۲ – ۵۸۷ ۵۸۷ ۲۲ -۰۲۱

   پاسخ
  • kati
   kati گفته:

   سلام وقتتان بخیر
   عزیزانی که شرایط شرکت در دوره های حضوری نرم افزار ها را ندارند میتوانند در دوره های مجازی تصویرگران پویااندیش شرکت کنند.برای آشنایی با دوره های از راه دور اینجا کلیک کنید.
   موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
  • kati
   kati گفته:

   سلام و درود
   موسسه تصویرگران پویااندیش دوره های مجازی و از راه دور نرم افزار ماتریکس را برگزار میکند.برای اطلاع از این دوره های اینجا کلیک کنید.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • kati
   kati گفته:

   سلام وقتتون بخیر
   تمام دوره های موسسه تصویرگران پویااندیش بعد از پایان دوره مدرک معتبر و قابل ترجمه ارائه میشود.
   لطفا برای دوره های مجازی ماتریکس اینجا کلیک کنید.

   پاسخ
  • پشتیبانی سایت
   پشتیبانی سایت گفته:

   دوست عزیز سلام
   امیدواریم شاد و تندرست باشید
   بله کلاس آنلاین و غیرحضوری ماتریکس هم برگزار می گردد.
   شما می توانید از طریق سایت ثبت نام حاصل فرمایید و یا با آموزشگاه تماس حاصل نمایید.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
  • پشتیبانی سایت
   پشتیبانی سایت گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید
   کلاس های آنلاین و غیرحضوری ماتریکس هم برگزار می گردد.
   شما می توانید برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه و یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 4. مهتاب
  مهتاب گفته:

  سلام.
  وقتتون بخیر کلاس های آنلاین ماتریکس هم دارین؟اگر دارین نحوه ی ثبت نامش به چه شکلی هست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی سایت
   پشتیبانی سایت گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   بله کلاس های آنلاین و مجازی ماتریکس نیز برگزار می گردد.برای ثبت نام شما می توانید از طریق سایت اقدام نمایید و یا با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ
 5. طیبه
  طیبه گفته:

  سلام.
  من اصفهان زندگی می کنم و امکان رفت و آمد به تهران رو ندارم و دوست دارم کلاس های ماتریکس رو شرکت کنم آیا آموزشگاه شما شعبه ای در اصفهان دارد؟

  پاسخ
  • پشتیبانی سایت
   پشتیبانی سایت گفته:

   دوست عزیز سلام.
   امیدواریم شاد و تندرست باشید.
   آموزشگاه پویا اندیش شعبه ای در اصفهان ندارد.
   اما پیشنهاد ما به شما کلاس های آنلاین ماتریکس می باشد.
   کلاس های آنلاین همچون کلاس های حضوری است یعنی همان استاد کلاس های حضوری کلاس های آنلاین را نیز برگزار می نماید.
   هر جا سوالی داشتید خوشحال میشیم با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.
   ۲۲۵۸۰۵۰۵ – ۲۲۵۸۷۵۸۷
   برای شما آرزوی موفقیت را داریم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین فرصت ثبت نام در دوره های آنلاین (غیرحضوری) - تلفن های تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22اینستاگرم آموزش های جذاب طراحی جواهرات و جواهرسازی - کلیک کنید
+